Wiadomości szachowe ze Świata

Poreč - ME U8-18: po 8 rundach mało szans na medale

Utworzono: 29.09.2015 , Redakcja
Już tylko pięcioro Polaków ma szanse na medale: wśród chłopców Ryszard Eggink, Bartosz Fiszer czy Oskar Ogłaza, a Wśród dziewcząt Ewa Harazińska i Julię Antolak.
Siódma runda przyniosła za dużo porażek.

Zdjęcie: Poreč, 2015 (fot.porec2015.org)

Źródła: www.porec2015.org, własne


Przegląd wyników najlepszych Polaków po 7 rundzie.


U8
W grupie dziewcząt najlepszą Polką jest Magda Pawicka (17m.), po zwycięstwie nad Emą Lukac ze Słowenii. Na czwartym miejscu w grupie OPEN jest Bartosz Fiszer, który zanotował cenny remis z Robertem Piliposyanem z Armenii.

U10
Na 14 miejscu znajduje się Martyna Wikar po zwycięstwie nad Zuzanną Łukasik. Martyna nie odniosła jeszcze porażki. Na piątym Oskar Ogłaza po pokonaniu Turka Cana Dolguna.

U12
Marta Tomczak pokonując Sarę Olle z Węgier zajmuje się na 46 miejscu. Daniel Sanz pokonał Alberta Tomasi z Francji i bez porażki zajmuje ósme miejsce - ma pół punktu straty do lidera.

U14
Na 12 miejscu znajduje się Alicja Sliwicka która pokonała Elizavetę Sheremetyevę reprezentujacą Anglię. Szymon Gumularz po pokonaniu Nikoloza Petriashvili z Gruzji zajmuje 7 miejsce.

U16
Julia Antolak na 3 miejscu po remisie z Anną Karykowską. Kacper Grela na 15 pozycji po zwycięstwie nad Arno Sterckiem z Belgi.

U18
Najwyżej z Polek, na 6 miejscu, Oliwia Kiołbasa. W 4 rundzie przegrała z Adelą Velikic z Serbii. Ryszard Eggink zajmuje 5 miejsce. W tej rundzie przegrał po raz pierwszy na mistrzostwach z Rosjaninem Maksimem Vavulinem.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kalendarz

loader
Copyright © 2019 Szachy - WIADOMOŚCI. All Right Reserve.
Partner of Joomla Perfect Templates
 

Uwaga! Używamy plików cookies wyłącznie do poprawnego działania strony.
Więcej o plikach cookies znajduje się za odnośnikiem: zasady prywatności.

Akceptuję pliki w tym serwisie.

Więcej informacji...